+48 605 453-825 (recepcja)

kontakt@villahubertus.eu

sprawdź online
Data przyjazdu
Data wyjazdu
guests
kod rabatowy

O nas

Hotel***Villa Hubertus w Kutnie to kameralny obiekt w klimacie boutique design

Nasza willa doceniana jest przez Gości z całego świata, przyjeżdżających na nocleg w Kutnie, zarówno turystycznie, jak i biznesowo. Hotel*** Villa Hubertus znajduje się w cichej, spokojnej okolicy. To miejsce z dużym ogrodem, zapewniającym odpoczynek po pracy i podróży.
Idealne miejsce na pobyt w Kutnie, wakacje w Kutnie, czy po prostu przystanek w podróży. Do centrum Kutna jedzie się zaledwie 3 minuty. W Villi Hubertus pomyślano o klientach biznesowych, rodzinach z dziećmi, jak i o tym, by były pokoje dla niepełnosprawnych. W Kutnie - każdy poczuje się tu jak u siebie.
Atmosfera jest domowa, potwierdzi to ten, kto spędzi choć nocleg w Villi Hubertus. Sprzyja temu dbałość o szczegóły, wspaniały ogród, plac zabaw dla dzieci oraz pyszne jedzenie w restauracji Villi Huberus.
 

Starannie dbamy o wszelkie potrzeby naszych Gości.​​

 
Każdy pokój ma oryginalny i niepowtarzalny wystrój, przyjazna obsługa i wspaniała kuchnia zostają długo w pamięci odwiedzających nas Gości z kraju i zza granicy.
Cały obiekt jest monitorowany, gdyż Hotel***Villa Hubertus posiada dozorowany i zamykany na noc parking z wydzielonym miejscem dla osób niepełnosprawnych.
​Pracownicy recepcji z chęcią pomogą z organizacją transportu, miejsc w teatrze, w zależności od życzeń. Nasz personel porozumiewa się także w języku angielskim i rosyjskim.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Oferujemy usługi prania i prasowania, pomożemy w każdej kwestii związanej z pobytem w naszej kameralnej Villi Hubertus. Największą nagrodą jaką dostajemy codziennie jest to,
że Goście do nas wracają.

 


przewodnik po okolicy